Náš príbeh

Zelené interiérynemusia byť všedné

Kvalita je naša priorita číslo 1

Čo robíme

Vyberáme vhodnú zeleň a jej umiestnenie. Pripravíme dizajn, vyberieme konkrétne rastliny, realizujeme krásne prírodné diela a následne sa o ne aj vhodne staráme, aby vám vydržali čo najdlhšie. Pomáhame skrášľovať vaše okolie a vy priespievate k zlepšeniu životného prostredia, v ktorom sa aj prirodzene lepšie cítite.

Čím sme výnimoční

Ako pracujeme

Tvoríme diela na mieru na základe požiadaviek klienta a osobnej obhliadky priestorov. Na kľúč navrhneme najvhodnejší dizajn a kompletný plán rastlín pre akýkoľvek vnútorný priestor. Náš tím pracovníkov poskytuje kompletný servis pred, počas aj po realizácii diela a zákazníkom odovzdávame finálne dokončený projekt, aby sme im ušetrili čo najviac starostí.

Manifest

Notes are very powerful. They express your thanks, encouragement, sympathy, apology, congratulations, feelings, and requests to others. Many people create notes on a computer and print them or send them through the Internet. However, I believe the most effective notes are handwritten. A handwritten note is personal and rare.

Due to this, it will be given more attention by the reader and have maximum impact.A few weeks ago I was in Michigan for my dad’s funeral. While there I attended my mom’s church on Sunday and met her pastor for the second time. While talking to him, I learned that his mother died a few months ago and his dad was critically ill. On my way home to Virginia, I had a stop at Chicago O’Hare Airport. While waiting for my connecting flight, I pulled out a box of note cards and wrote several notes and mailed them. One of those was an encouraging note to my mom’s pastor.

Spolupracujeme s najlepšími

Naše realizácie